Prawdopodobnie to dla nich nawet lepiej, gdy ich książki nieco je przerastają. Książki dla dzieci powinny zawsze, podobnie zresztą jak i ich ubrania, pozostawiać możliwość dorośnięcia do nich; a książki dodatkowo powinny stanowić bodziec do tego dorastania.
J.R.R. Tolkien

wtorek, 23 października 2012

Pytanie - aktualizacje

Was się zapytam, Drodzy Moi Czytacze Ulubieni.
Co z aktualizacjami? Czyli np. napisałam kiedyś o jakiejś książce, którą sama przeczytałam, bo było jeszcze na nią za wcześnie, żeby czytać z chłopakami. Tymczasem minął stosowny czas, przeczytaliśmy ją razem ze Staśkiem. I co teraz? Gdzie wpisywać wrażenia Staśka? Tworzyć nowy post, czy dopisywać nowy komentarz pod starym wpisem? Gdzie chcielibyście o nowych wrażeniach na temat starej książki czytać? Gdzie byłoby Wam wygodniej?
Postanowiłam Wam zadać to pytanie.

I przy okazji podziękować, za wszelkie dowody czytelnictwa. 
Dziękuję.

7 komentarzy:

 1. Nowy post. Bom leniwa bestia, a tak to mi się w czytniku pokaże. Z ewentualnym linkiem do starocia, to już by była bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Bazylu za tak szybki odzew!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie popieram stanowisko Bazyla, w tym zwłaszcza w kwestii stosownego podlinkowania starocia! Obawiam się, że ewentualna aktualizacja mogłaby pozostać niedostrzeżona, a tego przecież byśmy nie chcieli, nieprawdaż?:)
  Pozdrawiam i wzajemnie dziękuję za lekturowe inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, tak, tak, zdecydowanie podpisuję się pod poprzedzającymi mój komentarzami.

  OdpowiedzUsuń
 5. zabawne, bo moją reakcją było: "zdecydowanie nowa notka" - patrzę, a tu wszyscy poprzednicy też użyli tego "zdeydowanie"

  OdpowiedzUsuń
 6. OK, zatem będę pisała nowe. Z linkiem oczywiście :D
  Bardzo dziękuję wszystkim za odzew.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń